جهت مشاهده رزومه دکتر حسین رحیمی اینجا کلیک نمایید.

شیمی درمانی کلینیک سناباد بر اساس به روزترین امکانات پزشکی مجهز شده است و با نظارت آقای دکتر رحیمی فوق تخصص هماتولوژی-انکولوژی دانشیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد درابتدای سال 98 فعالیت خود را آغاز نموده است. وجود مطب فوق تخصص هماتولوژی در این بخش در زمان ارائه خدمات شیمی درمانی موجب شده تا بیمارن در بالاترین سطح امنیت، خدمات درمانی را دریافت نمایند.

وجه امتیاز بخش، به کارگیری کارکنان پرستاری و درمانی با تجربه ای است که سالها در تیم های شیمی درمانی بیمارستان های امید و رضوی و قائم مشغول به کار بودند.

بخش شیمی درمانی به عنوان اولین مرکز استاندارد مورد تائید دانشگاه علوم پزشکی در کلینیک های مشهد در طبقه دوم کلینیک قرارداد. وجود تهویه مناسب، نورگیری و تبادلات هوائی استاندار و دسترسی از طریق دو آسانسور نفربر و بیماربر، امکان ارائه خدمات به بیماران را در شرایط مختلف با بهترین و راحت ترین روش، ممکن ساخته است. حضور متخصصین جراحی مغز و اعصاب و روانپزشکی و مشاوره ی رواندرمانی ارائه خدمات پرشکی را منطبق با مشکلات عصبی و روحی و روانی ایشان فراهم می کند.

وجود پزشگان عمومی آموزش دیده درخصوص شیمی درمانی در کلینیک عمومی دسترسی بیماران را در تمام ساعات شبانه روز  به خدمات درمانی و تماس با متخصصین مربوطه ممکن می سازد.

بخش آزمایشگاه با در نظر داشت آزمایشات تخصصی بخش شیمی درمانی تجهیز گردیده است و از طریق شبکه انتقال اطلاعات، نتایج آزمایشات بیماران را در کمترین زمان ممکن به متخصصین مربوطه ارائه می دهد.

051-38416294