جستجو:
جستجو

اعصاب و روان

تصاویر :
رزومه :

جهت مشاهده رزومه دکتر رضا محسنی بیرجندی اینجا کلیک نمایید.

خدمات بخش :

متخصص اعصاب و روان: دکتر رضا محسنی بیرجندی
مشاوره خانواده: نیلوفر محمدپور کارشناس ارشد مشاوره خانواده. دانشجوی دکترا مشاوره در دانشگاه فردوسی  مشهد

  • مراجعه کنندگان در این بخش تحت روند های درمان داروئی و رواندرمانی شناختی، طرحواره درمانی، درمان های رفتاری، درمان تحلیلی اگزیستانسیال و زوج درمانی و خانواده درمانی قرار می گیرند. مشکلات افسردگی، اضطرابی، شخصیتی، وابستگی به مواد،اختلال در تشخیص واقعیت(سایکوز) و سایر اختلالات روانپزشکی زیر نظر متخصص مربوطه و با آخرین روشهای به روز در حوزه درمان داروئی و رواندرمانی تشخیص و درمان می شوند.
  • با مراجعه به این بخش و ویزیت توسط متخصص اعصاب و روان و رواندرمانگر، بنا به اقتضای مشکل مطرح شده؛ درمان داروئی و در صورت لزوم درمان های غیر داروئی مربوطه انجام می گیرد.
  • از آنجا که گرایش اصلی رواندرمانی در این کلینیک، تحلیل بر اساس ساختارهای وجودی و اگریستانسیال می باشد؛ به طور اختصاصی درمان معطوف به درمان براساس نگاه فلسفی هایدگر و اروین یالوم طراحی شده است.
  • طبق دیدگاه اخیر، رواندرمانی نه به صورت توصیه به بیمار برای اجرای دستورات درمانگر بلکه براساس مشارکت مراجعه کننده در تشخیص فرایندهای ذهنی و یافتن راه حل هائی به توسط خود ایشان می باشد. مسئولیت پذیری حاکم در این روش درمانی از طرف مراجعه کننده و درمانگر و رسیدن به موقعیت های اضطراب زای زندگی واقعی، امکان زندگی مستقل و منطقی را برای مراجعه کننده فراهم می آورد.
  • به این ترتیب، افرادی که در مقابل اضطراب و افسردگی و ناتوانی در شخصیت و مقابله با زندگی به استیصال و درماندگی رسیدند و با روشهای غیر اثر بخش مثل پرخاشگری، اعتیاد و اجتناب از حضور در زندگی سعی در انکار این مشکلات می کنند؛ بیشترین نتیجه را از درمان می گیرند.
شماره تماس :

051-38430606

زمان حضور پزشک :

دکتر محسنی بیرجندی

جهت مشاهده تصویر در سایز اصلی روی آن کلیک نمائید.